Hakkımızda

Demos, Elektromanyetik alan ölçümü konusunda, Türkiye’nin uzman cihaz tedarikçisi ve ölçüm hizmeti sağlayıcısı konumdadır. Emaolcumu.com web sitemiz, elektromanyetik alan ölçümü yönetmelikleri, profesyonel emr cihazları ve elektromanyetik radyasyon ölçümü konusunda kapsamlı bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Elektromanyetik alan şiddeti ölçümü hizmetleri

Demos , emr cihazı tedarikçisi

Ana faaliyet alanımız olan telekomünikasyon sektörüne, ürün sağlamakla çıktığımız yolda, aynı zamanda elektromanyetik alan ölçüm sistemleri konusunda profesyonel çözümler tedarikçisi ve hizmet sağlayıcısıyız.

Demos olarak, Electrosense markamız ile elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmeti vermekteyiz. Bu konusunda İş sağlığı ve güvenliği ( İSG ) yönetmeliklerine uygun standartlarda ölçüm teknikleri uyguluyoruz. Aynı zamanda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ( BTK ) tarafından da telsiz haberleşme sistemlerinin oluşturduğu elektromanyetik alan şiddeti yetki belgemiz bulunmaktadır. Baz istasyonları, televizyon / radyo vericileri, radarlar gibi kaynakların elektriksel alan ve manyetik alan ölçümlerini gerçekleştiriyoruz.

Wavecontrol Elektromanyetik radyasyon ölçümü cihazları

Wavecontrol, elektromanyetik alan ölçümü cihazlarında uzman.

Elektromanyetik alan ölçüm cihazları ve sistem çözümleri konusunda dünyanın en önde gelen markalarından biri olan Wavecontrol firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

Ayrıca, kapalı mekan – iç mekan hava kalitesi ölçümü cihazları ve hava temizleyicileri konusunda da şu web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

https://www.iyihava.com