Evlerde elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmeti veren profesyonel firma, Electrosense

Electrosense markamız ile başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’deki tüm şehirlerde gelen talepler doğrultusunda genişbantta ve düşük frekansta elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmeti veriyoruz.

Azımsanmayacak bedellerle alınan evler, villalar, apartman dairelerinde maruz kalınacak olan elektromanyetik radyasyon seviyesini bilmek isteyen kişi sayısında büyük artış yaşanıyor. Bazı kişiler, satın alacağı veya kiralayacağı aday birkaç ev için elektromanyetik radyasyon ölçümü talep ediyor. Ardından elektromanyetik alan şiddeti açısından en güvenli olan evi satın alıyor veya tutuyor.

Evlerimizin etrafında gözle görülebilen baz istasyonları, elektrik enerjisi taşıyan yüksek – orta veya düşük gerilim hatları, trafolar, televizyon veya radyo vericileri olabileceği gibi, gözle görülemeyen hatta kamufle edilmiş baz istasyonları, güçlü kablosuz ağlar, yeraltı enerji kabloları vb. elektromanyetik radyasyon kaynakları da bulunabilir.

Aşağıda, evlerde / konutlarda gerçekleştirdiğimiz elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmetine dair bazı fotoğrafları bulabilirsiniz.

Ev ortamında elektromanyetik alan ölçümü

Ev ortamında elektromanyetik alan ölçümü

 

Elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmeti veren firma, Electrosense

Elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmeti veren firma, Electrosense

 

Bize aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Electrosense – Elektromanyetik Radyasyon Ölçümü Hizmetleri

Tel: 0216 415 80 87

E-mail: electrosense@electrosense.com.tr